KLBP OVL

Koninklijke Landsbond van Belgische Postzegelkringen: Oost-Vlaanderen

Provinciale filatelistische verdienste

Antwerpen Brabant Henegouwen Limburg Luik Luxemburg Namen Oost-Vlaanderen West-Vlaanderen
1989 Firmin Thys André Sanders J. Paquet Cl. Schroe-Indekeu ♀ J. Lekane F. Kobs Michel Lambert Jean Janssens de Varebeke  N. Couigny
1990 Ronny van der reeth Luc Van Tichelen G. De Ridder M. Schroyen  ♀ M. Wey  ♀ J. Roncalli R. Gravet Ivan Van Damme P. Govaert
1991 J. Luycx Florent Coene M.Brunin M. Rumen H. Mageres J. Praet M. Collige  ♀ Goerges Lauwers Yannick Delaey
1992 A. Dollé Jean-Marie Leduc A. Hecq H. Baerten J. Demarneffe Léon Hubin P. Burlet Emmanuel Putteman R. Dujardin
1993 Eduard Van Vaeck Jean De Bast C. Depover L. Janssen C. Hurlet Ch. Mathieu Willy Monfils François Braeckman J. Goes
1994 Walter Deijnckens Jo Premont Ceyx  ♀ A. Aerden G. Jeanfils G. Windeshausen Charles Bruart Donald Decorte B. Balanck  ♀
1995 Marcel Van der Mullen Robert Lambermont J. Davio x M. Paquay F. Back A. Mathieu  ♀ R. Gallant Walter Major
1996 Johan Vanhoutte Serge Havaux R. Hanarte x Joseph Foulon Alphonse Meurisse G. Pirson J. Heyvaert E. Vanthournhout
1997 J. Anselyn  ♀ Francis Dochez De Ridder  ♀ J. Vlemmings R. Horton L. Pierrard C. Stroobants Edith De Clercq  ♀ x
1998 Jozef Ghys Léon Poncé J. Cl. Ceyx P. Creten M. Galand Trequattrini J. Gaulier F. Bayens R. Dusauchoit
1999 R. Kegels Edmond Crevecoeur Bernard Péters H. Bleus A. Parthoens A. Closset  ♀ C. Noël M. Collage J. De Bont
2000 S. Verdijck Ida Van Rillaer  ♀ Joseph Pirenne J. Corten A. Magnette M. Constant J.P. Marlier Gustaaf D'hondt Guy Coutant
2001 R. Van der Sande Ginette Deloge  ♀ C. Lamontagne  ♀ Guido Van Briel N. Vanderhaeghe  ♀ Michel Meuwis Lombet-Peeters  ♀ Julien Sergeant Daniel Desloovere
2002 J. Van Beethoven Guy Vanhaelewyn Xavier Godefroid x A. Toupy x J. Muraille Koenraad Bracke Luc Van Pamel
2003 R. Bongaerts x R. Culot A. Schildermans R. Somja J. Gaillard C. Bertel Jacqueline Bekaert  ♀ B. Samyn
2004 x x A. Carlier  ♀ A. Bouwe  ♀ Fievet L. Mathieu - Wathelet  ♀ Charles Hénuzet Leon De Winter M. Wemaere  ♀
2005 E. Maes Constant Kockelbergh J. Ghislain M. Corten J. Keuninckx D. Bénéré Mireille Lutz  ♀ Paul Dobbeleer Robert Lisabeth
2006 E. Michielsen  ♀ Rudy De Vos Henri Van der Spiegel J. Destexhe M. Hans Philippe Ieko C. Collin Reina Beeckman  ♀ E. Moons
2007 Willy Van Dyck Roland De Lamper Jean De Maeght J. Busselen G. Emmerman J. Dechambre Antoine Hardi Guido Durinck K. Van Wonterghem
2008 Celeste De Graef  ♀ Daniel Goffin Marie-Claude Minique  ♀ Paul Vossen S. Toulieff G. Hubert J. Bonne Aimé Van Landeghem Noël Pattyn
2009 L. Baeten Johann Vandenhaute A. Carreau G. Deflas x Francis Kinard x Julien De Vuyst Johan Dujardin
2010 Hubert De Belder Michel Erauw Michel Birecki R. Budeners F. Schmitz M.C. Bourg Jean Marchal Walter Ronse Jean-Marie Verhalle
2011 M. Symens Freddy Duhain Utimar Demunter José Garcia-Vilar x x x Freddy DeBoodt W. Deneire
2012 x Tony Dewit H. Meuter  ♀ François Coremans Lucien Domange Charlotte Soreil  ♀ Marc Vandendaele Walter Jansegers Harold Pattyn
2013 Luc Van Roy Philippe Lindekens F. Bertinchamps J. Vandenberk M. Hopperets J. Melise  ♀ x Alain Pierret O. Lingler
2014 Eugene Van Roosbroeck Luc Selis Guy Baudot Freddy Poelmans x Serge Trembloy x Mark Bottu Patrick Masselis
2015 Luc Impens Georges Leysen Paul Renversez Jos Baeten Robert Meurer x Jean-Marie Guidosse Jan Lannoye André Vandamme
2016 Jozef Heyns Roger Callens Jean-Marie Vandenberghe Leon Vangeneugden Luc Fautre Marcel Reginster Paul Collart x Henk Slabbinck
2017 Willy Bats Guy Otten Michel Preud’homme Theo Heynen Raymond De Conick x Dominique Dumont Willy Van de Wiele Francine Roets ♀
2018